AKILLI
KÖY'DE

°

%

HABER AKIŞI

Vodafone Akıllı Köy ile ilgili en güncel
gelişmeleri keşfedin.

Ziraat Mühendislerinden Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

20-09-2018

Tarımdaki verimliliği artırmak ve çiftçilerin sosyal yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla kırsal alanda teknolojiyi buluşturan Vodafone Akıllı Köy, ziraat mühendislerini ağırladı.

DEVAMINI OKU

Ak Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı'dan Anlamlı Ziyaret

19-09-2018

Dünyanın ve Türkiye'nin uçtan uca dijital teknolojilerle donatılmış ilk akıllı köyü olma yolunda hızla ilerleyen Vodafone Akıllı Köy, Ak Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı'yı ağırladı.

DEVAMINI OKU

CP Grup Tayland`tan Vodafone Akıllı Köy`e Yoğun İlgi

12-09-2018

Tarımsal sanayide uzun yıllardır yer alan ve sürdürdüğü AR-GE faaliyetleri, bilgi ve teknolojisiyle dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren CP Grup, Vodafone Akıllı Köy'ü ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

Rotary, Vodafone Akıllı Köy’ü Ziyaret Etti

06-09-2018

Geleneksel tarım yöntemlerini teknoloji ile buluşturan Vodafone Akıllı Köy, Rotary Kulübü'nü ağırladı. Ziyarete gelen Rotary'ler, "Köyümüze Rotary Geldi" projesi yapmaya karar verdi.

DEVAMINI OKU

WWF Türkiye Genel Müdürü Aslı Pasinli Vodafone Akıllı Köy'de

28-08-2018

Dünyanın en büyük doğa koruma kuruluşlarından biri olan WWF-Türkiye Genel Müdürü Aslı Pasinli, Vodafone Akıllı Köy’ü ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

Fazla Gıda, Vodafone Akıllı Köy’de

11-08-2018

İklim Eylemi’ne yönelik teknoloji tabanlı bir girişim ile çözüm bulma amacı ile kurulan Fazla Gıda Şirketi, Vodafone Akıllı Köy’ü ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

EĞİTİM VİDEOLARI

Yeni nesil tarım hakkında merak ettiklerinizi izleyerek öğrenin.

01