AKILLI
KÖY'DE

°

%

HABER AKIŞI

Vodafone Akıllı Köy ile ilgili en güncel
gelişmeleri keşfedin.

Konya Büyükşehir Belediyesi'ne Çalışmalarımızı Anlattık

23-09-2020

Konya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı ve Ziraat Mühendisi Mehmet Akif Avcı Beraberinde Bir Heyetle Kampüsümüzü Ziyaret ederek uygulanan tarımsal teknolojilerle ilgili bilgi aldı.

DEVAMINI OKU

Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a Akıllı Köy’ü Tanıttık

23-09-2020

TABİT AR-GE Müdürü Orhan Kurt, ADÜ Teknokent'i ziyaret eden Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a Vodafone Akıllı Köy projesini ve TABİT’i tanıttı.

DEVAMINI OKU

"AGRO TV ile Günaydın Programına Konuk Olduk

14-09-2020

TABİT Kurucu ortağı ve Vodafone Akıllı Köy kurucusu Tülin Akın, AGRO TV'de canlı yayınlanan "AGRO TV ile Günaydın" programında Vodafone Akıllı Köy'ü tanıttı.

DEVAMINI OKU

TABİT VE VODAFONE AKILLI KÖY İSPANYA BASININDA

11-09-2020

Dünya genelinde 5 ülkeden 8 firmanın katıldığı "AZMUD-Akdeniz Seralarının İyileştirilmesi" projesine örnek alınan Vodafone Akıllı Köy ve TABİT İspanya basınında geniş yer aldı.

DEVAMINI OKU

Vodafone Akıllı Köy Akıllı Şehirlere Ev Sahipliği Yapacak

02-09-2020

Koçarlı Akıllı Şehir Stratejisi ve Yol Haritasının Hazırlanması Projesi kapsamında verilecek eğitim toplantılarının Vodafone Akıllı Köy ev sahipliğinde yapılmasıyla ilgili ön görüşme yapıldı.

DEVAMINI OKU

Vali Aksoy’u Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk

02-09-2020

Vodafone Akıllı Köy Kurucusu ve TABİT Kurucu Ortağı Tülin Akın ve TABİT AR-GE Müdürü Orhan Kurt, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DEVAMINI OKU

EĞİTİM VİDEOLARI

Yeni nesil tarım hakkında merak ettiklerinizi izleyerek öğrenin.

01