AKILLI
KÖY'DE

°

%

HABER AKIŞI

Vodafone Akıllı Köy ile ilgili en güncel
gelişmeleri keşfedin.

Netafim Romanya' dan Vodafone Akıllı Köy Ziyareti
21-11-2019

Netafim Romanya' dan Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

Vodafone Akıllı Köy 21 Kasım Perşembe Günü Netafim Romanya Müdürü Bogdan Zainea, Alan Satış Müdürü Lucian Mironeasa ve Netafim Türkiye Pazarlama Müdürü Harun Kendir' e ev sahipliği yaptı. 

Tabit A.Ş. Ar-Ge Müdürü Orhan Kurt Vodafone Akıllı Köy Projesi' nin kuruluş ve çözüm metotlarını konuklar ile paylaştıç Sonrasında Vodafone Akıllı Köy sunumunu gerçekleştiren Kurt, ayrıca tarımın her alanında çiftçiye çözüm üreten Tabit Projeleri' nden bahsetti. 

Sunum sonrasında Vodafone Akıllı Köy üretim alanında teknik gezi düzenledi. Vodafone Akıllı Köy üretim alanında bulunan zeytincilik alanı ve yaprak sensörü ile kullanım alanları ve sunduğu hizmetler üzerine yerinde ve teknik bilgiler verdi. Meyvecilik, sebzecilik, yüksek tüneller, sensörler, meteoroloji istasyonu, Netafim Sulama sistemilerini anlattı. 

Netafim Sulama alanında konuklar Harun Kendir ile istişarelerde bulundular.  Sonrasında Akıllı Mera, arıcılık ve süt sağım ve soğutma otomasyonu alanları gezilerek yerinde ve detaylı bilgiler verildi.