AKILLI
KÖY'DE

°

%

HABER AKIŞI

Vodafone Akıllı Köy ile ilgili en güncel
gelişmeleri keşfedin.

İncirliova Belediye Başkanı Vodafone Akıllı Köy`de
22-02-2018

İncirliova Belediye Başkanı Vodafone Akıllı Köy`de

Üretimin verimini bilgi ve iletişim teknolojileri ile artırmayı amaçlayan kamudan özel sektöre, öğrenci gruplarından çiftçilere birçok kişinin ziyaret ettiği Vodafone Akıllı Köy’ü, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ve İncirliova Belediye Başkan Yardımcısı Baki Aslantaş ziyaret etti.

Vodafone Akıllı Köy Genel Müdürü Nur Gezer Karataş, İş Ortakları Yöneticisi Fulya Üstündağ ve Vodafone Akıllı Köy ekibi ile bir araya gelen İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, köy halkının böyle güzel bir projede katkılarının olmasından ve ulusal bazda böyle bir projenin Aydın’da yer almasından dolayı da kıvanç duyduklarını ifade etti.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ve Belediye Başkan Yardımcısı Baki Aslantaş, Aydın’ın Koçarlı ilçesine bağlı Kasaplar Mahallesi’nde yer alan Vodafone Akıllı Köy projesi hakkında Vodafone Akıllı Köy Genel Müdürü Nur Gezer Karataş’tan bilgi aldı.

Ziyaretleri sırasında kendilerine küçük aile çiftçilerinin verimlilik ve gelir seviyelerini artırmak üzere faaliyete geçirilen yüksek tüneller, malçlı üretim, sensör teknolojileri, makine parkurları, NFC teknolojisi gibi uygulamalar hakkında yerinde bilgilendirme yapıldı.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ve Belediye Başkan Yardımcısı Baki Aslantaş, Vodafone Akıllı Köy’ü ziyaret eden misafirlere geleneksel olarak hazırlanan hatıra zeytin fidanlığına isimlerinin yazılı olduğu kartı astılar.