AKILLI
KÖY'DE

°

%

HABER AKIŞI

Vodafone Akıllı Köy ile ilgili en güncel
gelişmeleri keşfedin.

Efeler İlçe Tarım Müdürü' nden Vodafone Akıllı Köy Ziyareti
31-01-2020

Efeler İlçe Tarım Müdürü' nden Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

Efeler İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet ESEN, Ziraat Mühendisi Çağrı KOZAN ve Ziraat Mühendisi Derya ERİŞ Vodafone Akıllı Köy' ü ziyaret etti. 

Sayın Mehmet ESEN ziyaretinde Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldırım ve İşletme Yönetici Cenap Bucurgat ile biraraya geldi. 

Yıldırım, kentten kırsala göç mücadelesi ile başlayan Vodafone Akıllı Köy projesinde yer alan teknolojiler, bu teknolojilerin küçük aile çiftçileri tarafından nasıl kullanılacağı, çiftçiler ile kurulan iletişimden, geliştirilmekte olan modellemelerden ve bugüne kadar uygulanan üretim modellerinden konuklara bahsetti.

Vodafone Akıllı Köy uygulama kampüsünde Tabit A.Ş. Ar-Ge Müdürü Orhan Kurt teknik gezide uygulanan üretim modelleri ve teknolojiler hakkında konuklara yerinde ve detaylı bilgiler sundu. 

Birlikte Çalışmalar Yapmalıyız!

Sayın Mehmet ESEN, projeyi çok beğendiğini ve Efeler İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak birlikte çalışmalar yapmak istediğini dile getirdi.

Yıldırım, ziyareti için Mehmet Esen' e teşekkürlerini iletti ve  konuklara Vodafone Akıllı Köy üretim alanında üretilen ürünlerden hediye etti.