AKILLI
KÖY'DE

°

%

HABER AKIŞI

Vodafone Akıllı Köy ile ilgili en güncel
gelişmeleri keşfedin.

Başkan Tuncel'den Vodafone Akıllı Köy'e Övgü
20-09-2019

Başkan Tuncel'den Vodafone Akıllı Köy'e Övgü

Başkan Tuncel'in ziyaretinde Başkan yardımcısı Devrim Yerli, Belediye Meclis üyesi Ersin Solmaz ve Danışman Muharrem Gören de katıldı. Tabit A.Ş Kurucu Ortağı Tülin Akın, Başkan Tuncel ve beraberindekilere teknolojinin kullanımını yaygınlaştırmak, teknolojinin imkânlarını kullanarak, kırsal alanda yaşayan ve tarımsal üretimle uğraşan insanların bilgi ihtiyaçlarını gidermek, verimliliklerini, karlılıklarını arttırmak ve buna bağlı olarak yaşam kalitelerini yükseltmek için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Saha gezisinde örnek uygulamalar anlatılırken Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Vodafone Akıllı Köy'ün çiftçiler için önem ve değerine dikkat çekti.

Tuncel, "Ziyaretten, anlatılanlardan ve gördüklerimden çok etkilendim. Belediye olarak, örnek alacağımız proje ve fikirlere tanık olduk.  Türk tarımına ve çiftçisine kattığınız değe r için kutluyorum" dedi. Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri A.Ş. kurucu ortağı Tülin Akın da çiftçinin bilgiye erişimi için sürekli çalıştıklarını ve bilgiyi paylaşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek Sökeli çiftçileri Vodafone Akılı Köy'e davet etti.